دعوتنامه سفر علمی و آموزشی به اعماق جنگل اسالم

گروه شقایق های وحشی در راستای فرهنگ سازی حفظ محیط زیست و آشنایی بیشتر اعضای گروه به منظور تعامل و هماهنگی و کار گروه از تمامی اعضا و دوستداران طبیعت دعوت بعمل می آورد که در طرح پیاده روی در اعماق جنگل که در تاریخ 16 مرداد 94 برگزار می شود شرکت نمایند.

مراسم شامل پیاده روی و کوه پیمایی در جنگل کوهستانی اطراف روستای اسالم است. توصیه می گردد داوطلبین آب آشامیدنی همراه خود داشته باشند.

تاریخ برگزاری: 16 مرداد 1394 (جمعه ساعت 8صبح)

آدرس: گیلان-اسالم-جاده اسالم به خلخال-500متر مانده به جاده پیسه سون-شوندول


/ 3 نظر / 35 بازدید
تبادل لینک

تبادل لینک فقط در 2 گام گام اول : این لینک را در سایت خود قرار دهید عنوان : آموزش خیاطی آدرس : http://shop.panizz.com/product.php?id=3 گام دوم : وارد سايت زير شده و لينک خود را درج کنید http://9rang.ir/panizz ارادتمند [گل][گل][قلب][لبخند]

معراج

بسم الله الرحمن الرحیم -دعوتید به سایت معراج.سخنان ناب یکی از اولیای الهی شرح طریق معراج بر اساس علم یداللهی عَبْداً مِنْ عِبادِنا آتَیْناهُ رَحْمَةً مِنْ عِنْدِنا وَ عَلَّمْناهُ مِنْ لَدُنَّا عِلْماً بنده ‏اى از بندگان خاص ما كه او را رحمت و لطف خاصى از نزد خود عطا كردیم و هم از نزد خود وى را علم بیاموختیم. (65 الکهف) نوشته های این سایت برگرفته از صحبتهای یکی از اولیاء الله حال حاضرمی باشدو توضیح اینکه از عرفای دوران قدیم و جدید مثل ایشان شاید در هر عصر و دوران یک نفر متولد شود ، ایشان اُمی هستند (یعنی علوم الهی را از مبدا خلقت خود گرفته اند) و علم توحید را بر اساس شفاعت حضرت رسول(ص) و درک معراج حضرت رسول (ص) از حضرت حق هدیه گرفته اند و دارای علم ید اللهی هستند ، علم ایشان از کتاب و استاد نیست و ازشهود حقایق حکایت کرده و مطابق با واقع صحبت می کنند .

امین

خوش گذشت ایشالا برنامه های بعدی