سفر خانم ابتکار به استان گیلان

عوامل شهرداری رودبار نیز حضور رئیس سازمان محیط زیست را مغتنم شمرده بودند به شستشوی پیاده روی ورودی شهر و جاروی معابر و خیابان اصلی شهر کرده بودند

همزمان با سفر رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به گیلان، جمع کثیری از طرفداران محیط زیست با حضور در رودبار، برای دقایقی با سرکار خانم دکتر ابتکار ملاقات و گفتگو کردند. این جمع که متشکل از اعضا و نمایندگان سمن های فعال استان و از جمله گروه شقایق های وحشی هیرکان بودند ضمن قرائت بیانیه ای، دیدگاه سمن های زیست محیطی را به سمع و نظر ایشان رسانیدند.

پس از این دیدار، حاظرین به منطقه ییلاقی اسطلخ جان رفتند و از آنجا به قلب جنگلهای هیرکانی رفتند . پس از پیاده شدن از خودروها به زیر درختان انجیلی رفتند و در آنجا سرکار خانم رضائی و خانم دوستی از اعضای کمیته تحقیق و توسعه گردشگری موسسه گردشگران پایدار گیل، ضمن معرفی جنگلهای هیرکانی و تیپ جنگلی منطقه مواردی را برای اطلاع همراهان عنوان نمودند. بعد از گرفتن عکسهای یادگاری ، حاضرین به مدت یک ساعت در جنگلهای منطقه به پیمایش پرداختند ضمن اینکه این پیمایش با آموزش های اصولی طبیعت گردی نیز همراه بود.

سرانجام در ساعت 13:30 برنامه خاتمه یافت .

در این برنامه آقایان مهندس علی پاوند درو ، سعید شفقتی چروده ، محمد پناهی و دکتر حذار - نمایندگان گروه شقایق های وحشی بودند .

تصاویر این مراسم در ادامه:....

 

تاریخ انتشار:1394/06/14

/ 0 نظر / 49 بازدید