شروع فعالیت گروه در برنامه پیام رسان وایبر

بدین وسیله به اطلاع می رساند پیرو اطلاع رسانی قبلی گروه شقایق های وحشی به منظور گسترش دامنه فعالیت و اطلاع رسانی و ارتباط گسترده و تنگاتنگ با اعضا و سایر سمن های فعال در حوضه محیط زیست فعالیت خود در فضای مجازی را شروع نموده است.

در حال حاضر در سامانه وایبر گروهی با نام "موسسه شقایق های وحشی" تشکیل شده است. ومدیریت این گروه برعهده آقای یاسر خوشنود می باشد.

اعضای گروه می توانند کلیه محتوای خود را شامل مقالات و مطالب علمی وآموزشی مرتبط با فعالیت گروه وهمچنین عکس ، ویدیو ، فایل صوتی خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارند.

خواهشمند است که از درج هرگونه محتوای غیرمرتبط و غیرقانونی پرهیز گردد.رعایت قوانین جاری نظام جمهوری اسلامی ایران امری الزامی است. به هیچ وجه اعضا حق فعالیت سیاسی برعلیه یا به نفع شخص ،گروه و... را ندارند.هرگونه محتوایی که به نحوی ارکان حاکمیتی را زیر سوال برده یا تخریب نمایید محکوم و مردود است.توهین وتهمت به هیچ کس مجاز نبود و شخص از گروه خارج می گردد.درج مطالبی که موجب تشویش اذهان عمومی گردد ممنوع می باشد.اعضای گروه قبل از اضافه کردن شخصی خارج از گروه حتما با آقای خوشنود هماهنگی نمایند.

تاریخ انتشار:1393/11/25

/ 0 نظر / 20 بازدید